Soneva Fushi Maledivy

Na návšteve u Robinsona

Aké máte pozadie na vašom počítači? Ak raz navštívite „robinsonovský“ rezort Soneva Fushi, určite ho rýchlo vymeníte za fotografiu z tohto miesta. Pláž ako zo sna, plná  bujnej vegetácie, s čistým bielym pieskom a tyrkysovou vodou. Okolo tohto všetkého sa tiahne koralový útes, ktorý  je jeden z najkrajších na Maldivách. Toto miesto si určite zamilujete. Budete sa tu cítiť ako Robinson Crusoe na opustenom ostrove  – až na jeden malý detail, že vy budete mať poruke všetko, čo patrí k luxusnému rezortu.

Presvedčíte sa o tom v súkromných romantických vilách postavených v súlade s prírodou, ktoré sú obkolesené  tropickou zeleňou, a tak zaručujú ozajstné súkromie a pokoj. Oddýchnuť si môžete aj od topánok, keďže sa ako súčasť filozofie “no news, no shoes” na ostrove odporúča všade chodiť naboso. Navyše tu prírodu môžete nielen vidieť, ale aj ochutnať. To preto, lebo k rezortu patria aj krásna organická záhrada a priľahlá reštaurácia, kde vám ponúknu iba čerstvé a organické jedlo priamo z ostrova. A nechýba ani zábava. Užite si večerné chvíle pri filme v kine priamo pod holým nebom.

Nádherná pláž, tropická vegetácia, tyrkysové more a krásne koraly. Navyše aj nádherné romantické ubytovanie, kino pod holým nebom a reštaurácia s čerstvou organickou stravou.

To nie je len dovolenka.
To je beautiful escape.

odkazy


cena za osobu od 5 590 € za 9 dní/7 nocí s polpenziou

Viac informácii

Cena je len orientačná a zahŕňa: letenky, transfery, ubytovanie s uvedenou stravou.
Pre presný výpočet, prosím, kontaktujte tím Dreams Travel, ktorý je tu pre vás.

Crusoe Villa ( 235 m2 )
Crusoe Villa with Pool ( 235 m2 )
Soneva Fushi Villa with Pool ( 395 m2 )
Soneva Fushi Villa Suite with Pool ( 594 m2 )
Crusoe Suite One Bedroom with Pool ( 544 m2 )
Crusoe Suite Two Bedroom with Pool ( 649 m2 )
Soneva Fushi Villa Suite & Tree House ( 445 m2 )
The Retreat ( 1109 m2 )
Soneva Fushi Jungle Reserve ( 1710 m2 )
Spa Suite

Six Senses Resorts & Spas

V modernej dobe sa každý človek niekam ponáhľa. Six Senses Resorts & Spas ponúka spomalenie a návrat k prírode.

Definíciou ich filozofie je SLOW LIFE:

 

„SUSTAINABLE – LOCAL – ORGANIC – WHOLESOME - LEARNING – INSPIRING – FUN – EXPERIENCES“

Spoločnosť Six Senses je lídrom v podporovaní udržateľného turistického ruchu. Túto filozofiu aktívne šíri aj medzi zákazníkov, dodávateľov a obchodných partnerov.

Od budovania svojich rezortov iba z udržateľných a lokálnych zdrojov (kde to je len možné), až po vysokú kvalitu ich ponuky jedál, ktoré sú z veľkej časti z bioprodukcie. Inovatívne technológie, ktoré spoločnosť často sama vyvíja a aplikuje, prinášajú úžitok životnému prostrediu a zároveň dávajú zákazníkom nové zážitky a poznanie.

Nemenej podstatnou časťou filozofie je podpora lokálnych komunít, kde sa vždy snažia, aby mali čo najväčší prínos z turistického ruchu práve
lokálni ľudia.

Samozrejmosťou pre Six Senses je aj podstatná pomoc ľudom v núdzi, ale aj ohrozeným druhom zvierat.

Svojím pobytom v ich rezortoch tak neposkytujete iba luxusný oddych a zábavu pre seba, ale pomáhate tak zároveň aj ich snahe o lepší svet.