Evason Ana Mandara by Six Senses Vietnam

Oáza pokoja v rušnom meste

Pokoj i zábava, súkromie aj miesta plné ľudí, rezort alebo život na vietnamskej ulici.

 

Chcete si užiť  more a zábavu? Vyberte sa do rezortu Evason Ana Mandara, ktorý je oázou pokoja  v inak rušnom a tradičnom vietnamskom letovisku Nha Trang. Jediný plážový rezort  v tomto meste ponúka domácu pohostinnosť, bohatú kultúru a unikátnu kuchyňu. Navyše si tu užijete aj dostatok pokoja pri prechádzkach cez súkromné tropické záhrady, ktoré vás pohltia prírodnými krásami.

Úplný opak vás čaká za bránami rezortu. Keď navštívite rušné mesto Nha Trang, zažijete pri prechádzke pravú atmosféru vietnamskej ulice. Nenechajte si ujsť trhovisko, reštaurácie alebo mestskú pláž, ktorá sa hemží domácimi obyvateľmi. Na výlet sa môžete vybrať aj vzdialenejšie miesta, keďže mesto je obkolesené mnohými ostrovmi, na ktoré sa chodí šnorchlovať, potápať alebo chytať ryby. Ak cestujete s deťmi, môžete ich nechať priamo v hotelovom detskom klube, kde o ne bude určite dobre postarané.

„Kto chce zažiť aktívnu a občas aj rušnú dovolenku vo Vietname, Nha Trang je ako stvorený pre neho. Navštívte lokálne trhovisko a budete mať zážitok. Navštívte rybiu reštauráciu NGOC SUONG a budete mať zážitok. Prejdite sa po niekoľko kilometrovej mestskej pláži a budete mať zážitok...“

Evason Ana Mandara Nha Trang, Vietnam

To nie je len dovolenka.
To je beautiful escape.

odkazy


cena za osobu od 2290 € za 10 dní/9 nocí s raňajkami

Viac informácii

Cena je len orientačná a zahŕňa: letenky, transfery, ubytovanie s uvedenou stravou.
Pre presný výpočet, prosím, kontaktujte tím Dreams Travel, ktorý je tu pre vás.

Garden View Room ( 48 m2 )
Superior Sea View Room ( 50 m2 )
Deluxe Sea View Room ( 52 m2 )
Deluxe Beachfront Room ( 57 m2 )
Ana Mandara Suite ( 65 m2 )