Soori Bali Bali (Indonézia)

Oddych v oáze pokoja

Zdravá príroda, dunenie vĺn oceánu, chrámy Tanah Lot Temple, domáca atmosféra na skutočne pokojnom mieste.

 

Zažite skutočný oddych v krajine, ktorej luxus spočíva v jej prirodzenosti. Prechádzajte sa na plážach s jemným čiernym pieskom, nadýchnite sa zdravej prírody a spoznajte domorodú kultúru na mieste, ktoré turistický ruch ešte stále nepoznačil. V štýlovom rezorte Alila Villas Soori obkolesenom Indickým oceánom a ryžovými poliami tak spoznáte skutočné Bali. Pravá oáza pokoja na juhozápadnom pobreží vám ponúka najkrajšie miesta na relax, kde môžete sledovať panorámu zapadajúceho slnka a v pokoji počúvať dunenie veľkých vĺn.

Moderné vily s priamym vstupom do mora perfektne harmonizujú s prostredím vďaka prírodným materiálom, ktoré boli použité cielene, predovšetkým kvôli ochrane životného prostredia. Návštevníkom však pomáhajú aj k tomu, aby ľahšie splynuli s okolitou prírodou. Navyše atmosféru dopĺňajú priateľskí a pokojní domáci, ktorí žijú naplneným duchovným životom. Stretnete ich na ceste do neďalekých chrámov Tanah Lot Temple, kde môžete načerpať pokoj a silu aj vy. Nechajte sa opantať živelnosťou a pohodou, ktorá je pre tento ostrov charakteristická a navštívte oceňovaný rezort Alila Villas Soori.

„Neuveriteľná pláž. Stovky metrov úplne jemného sopečného piesku a veľké burácajúce vlny tvoria nádhernú scenériu pôsobiacu ako balzám na dušu, naozaj. Skúste sa prejsť po tejto pláži a ak niekoho stretnete, bude to pravdepodobne nejaký roľník, ktorý prechádza z jedného ryžového poľa na druhé.“

Soori, Bali

To nie je len dovolenka.
To je beautiful escape.

odkazy


cena za osobu od 3 390 € za 10 dní/8 nocí s raňajkami

Viac informácii

Cena je len orientačná a zahŕňa: letenky, transfery, ubytovanie s uvedenou stravou.
Pre presný výpočet, prosím, kontaktujte tím Dreams Travel, ktorý je tu pre vás.

Mountain Pool Villa ( 290 m2 )
One Bedroom Beach Pool Villa ( 156 m2 )
One Bedroom Ocean Pool Villa ( 275 m2 )
One Bedroom Terrace Pool Villa ( 290 m2 )
Three Bedrooms Villa ( 805 m2 )
Soori Residence ( 1350 m2 )
Ten bedrooms Residence ( 5250 m2 )