Phi Phi Island Village Thajsko

To najkrajšie, čo príroda ponúka

Kokosové háje, krásna pláž, priateľskí domáci, tradičná kuchyňa, koralové útesy alebo plavba loďou.

 

Jedno z najkrajších miest na svete, jedna z najkrajších pláží na svete. To je ostrov Phi Phi v Thajsku. V kokosovom háji, olemovanom Andamanským morom a bielou plážou je do prírody citlivo zasadený Phi Phi Island Beach Resort and Spa. Ak chcete splynúť s prírodou a spoznať miestnych, ste na dobrej adrese. Prejdite sa pohodlne tam, kde nepremávajú autá, kde rastú kokosové palmy  a kde ešte miestni nie sú nervózni z návalu turistov.

V neďalekej osade spoznáte príjemných domorodcov a ochutnáte skutočnú thajskú kuchyňu, na ktorú budete určite aj doma často spomínať. Ak vás omrzí pevnina, vydajte sa na more. Tam môžete s výstrojom na šnorchlovanie či potápanie objavovať koralové útesy, ktoré určite treba vidieť. Alebo si prenajmite loďku spolu s kapitánom, ktorý možno nebude vedieť po anglicky, ale zaručene vám ukáže najkrajšie ostrovy v okolí.

„Je to miesto, kde nejazdia autá, kde je biely piesok, kokosové palmy, krištáľovo čistá voda, pekný koralový útes a skutoční domorodci v osade neďaleko rezortu. Vyskúšajte skutočnú thajskú kuchyňu priamo v domorodej osade. Je to len 10 min chôdze za rezortom a budete mľaskať. Prenajmite si v osade loďku na celý deň aj so sprievodcom. Možno nebude vedieť veľmi po anglicky, ale pozná okolité ostrovy najlepšie, verte mi.“

Phi Phi Island Resort, Thajsko

To nie je len dovolenka.
To je beautiful escape.

odkazy


cena za osobu od 1 690 € za 8 dní/7 nocí s raňajkami

Viac informácii

Cena je len orientačná a zahŕňa: letenky, transfery, ubytovanie s uvedenou stravou.
Pre presný výpočet, prosím, kontaktujte tím Dreams Travel, ktorý je tu pre vás.

Hill Side Pool Villa ( 110 m2 )
Beachfront Junior Suite ( 79 m2 )
Deluxe Bungalow ( 43 m2 )
Superior Bungalow ( 35 m2 )