Alila Villas Uluwatu Bali (Indonézia)

Štýlové bývanie nad útesom

Štýlový priestor, krásny výhľad, špeciality tradičnej kuchyne a skvelé zážitky priamo nad útesom.

 

Ak sa radi obkolesujete peknými vecami,  je pre vás pobyt v Alila Villas Uluwatu ako stvorený. Tento architektonický skvost na južnom pobreží polostrova Bukit už pri prvej návšteve vyrazí dych každému. Rezort súkromných víl stojí na vyvýšenej rovine, ktorú tvoria vápencové bralá siahajúce až do oceánu. Pri pohľade z útesu tak na vás čaká výhľad ako z obrázka. Na divokú pláž sa dostanete schodmi vytesanými do útesu a táto cesta určite stojí za to.

Okrem toho, že vás vonku pohltí sila oceánu a príroda naokolo, aj pobyt v Alila Villas Uluwatu je zážitkom pre všetky vaše zmysly. Ochutnáte kulinárske špeciality tradičnej kuchyne Warung, zabávať sa môžete pri bazéne a v špeciálnom bare priamo nad útesom alebo zrelaxujete v kúpeľoch Alila. Navyše si užijete luxus, ktorý vám poskytne súkromný hostiteľ. Ten  vám bude celý čas k dispozícii a pomôže vám so všetkým,  čo budete potrebovať. Užite si nádherný priestor citlivo vsadený do prírody a nechajte sa rozmaznávať luxusným pokojom v Alila Villas Uluwatu.

„Tak tomuto hovorím architektonický skvost zasadený veľmi citlivo do prírody. Tento rezort ma presvedčil, že počas dovolenky má význam stráviť nejaký čas aj v rezorte, ktorý nie je vyslovene plážový. Ten výhľad z útesu stojí za to. Odporúčam zísť 480 schodov dole z útesu na divokú pláž. Je to zážitok a budete tam pravdepodobne sami.“

Alila Villas Uluwatu, Bali

To nie je len dovolenka.
To je beautiful escape.

odkazy


cena za osobu od 3090 € za 10 dní/9 nocí s raňajkami

Viac informácii

Cena je len orientačná a zahŕňa: letenky, transfery, ubytovanie s uvedenou stravou.
Pre presný výpočet, prosím, kontaktujte tím Dreams Travel, ktorý je tu pre vás.

One Bedroom Villas with Pool ( 291 m2 )
Two Bedroom Villas with Pool ( 582 m2 )
Three Bedroom Cliffside Villas with Pool ( 2000 to 3000 m2 )
Three Bedroom Hillside Villas with Pool ( 2000 to 3000 m2 )

Alila

Štýl, vysoká úroveň komfortu a priateľská atmosféra, to sú základné znaky luxusnyých hotelových rezortov spoločnosti Alila. Prihliadajú na ochranu životného prostredia a snažia sa, aby mal z pobytu v rezorte každý  hosť unikátny zážitok.

 

Ich filozofiou je heslo „surprisingly different”, ktoré hovorí o prekvapivo inom prístupe. Luxusný vzhľad, ale pritom srdečný prístup vie návštevníkov naozaj milo prekvapiť.