LUX* Le Morne Maurícius

Pokojný život na okraji civilizácie

Pokoj, pohoda a krása, vrch Le Morne Brabant, modrá lagúna, nádherný západ slnka a rôzne športy.

 

Rozľahlý polostrov Le Morne na juhozápadnej strane ostrova Maurícius ponúka hosťom pokoj a pohodu v rezorte LUX* Le Morne. Nachádza sa v lagúne na okraji dedín, v oblasti, kde  sa končia všetky cesty. Práve vďaka tejto lokalite si môžete užiť luxusné chvíle pokoja. Ostrov je atraktívnym letoviskom aj vďaka nádherným piesočnatým plážam, kokosovým hájom a lagúne s priezračnou vodou.

Priamo pri hoteli sa do výšky týči mohutný vrch Le Morne Brabant, ktorý patrí k svetovým dedičstvám Unesca. A pre športovcov? Rôzne vodné športy ako potápanie či šnorchlovanie, ale aj golf. Okrem pohybu si v LUX* Le Morne nesmiete nechať ujsť jeden z najkrajších západov slnka na Indickom oceáne alebo návštevu prírodnej rezervácie Le Vanille Nature Reserve, kde môžete vidieť rôzne exotické zvieratá.

„Ak máte chuť na špičkové služby, jednu z najkrajších pláží na svete a radi spoznávate okolie, tak LUX* Le Morne je výborný výber. Odporúčam si prenajať auto a vidieť aj vnútrozemie ostrova. Sú tam ešte stále oblasti s nedotknutou prírodou a môže to byť aj celkom zábava, hlavne keď sa jazdí po ľavej strane. Určite navštívte „La Vanille Nature Reserve“, kde uvidíte dosť zblízka krokodíly a obrovské korytnačky a dozviete sa niečo aj o ich záchrane.“

LUX* Le Morne, Maurícius

To nie je len dovolenka.
To je beautiful escape.

odkazy


cena za osobu od 2 690 € za 9 dní/7 nocí s polpenziou

Viac informácii

Cena je len orientačná a zahŕňa: letenky, transfery, ubytovanie s uvedenou stravou.
Pre presný výpočet, prosím, kontaktujte tím Dreams Travel, ktorý je tu pre vás.

Superior Rooms ( 42 m2 )
Honeymoon Junior Suites ( 46 m2 )
Classic Junior Suites ( 52 m2 )
Ocean Junior Suite ( 57 m2 )
Junior Suite Prestige ( 63 m2 )