Six Senses Con Dao Vietnam

Spojenie vietnamských tradícií a moderného života

Vietnam už dávnejšie objavil výhodu svojej krásnej krajiny a snaží sa zahraničným turistom  ponúkať služby na svetovej úrovni. Práve  rezort Six Senses Con Dao je miestom, kde sa spája luxus tvorený krásnym dizajnom inšpirovaným tradičnou vietnamskou rybárskou dedinou s luxusom umiestnenia celého rezortu. Prvý päťhviezdičkový hotel v tomto  regióne je totiž včlenený do pokojnej scenérie, a tak si návštevníci môžu užiť ničím nerušený pobyt. Obkolesuje ho panenská príroda, ktorá je už po mnohé roky chráneným národným parkom. Ak sa v správnom čase vyberiete na pláž Hon Bay Canh, dokonca môžete pozorovať korytnačky, ako  sa liahnu a putujú do mora. Určite to bude krásny a nezabudnuteľný zážitok.

Päťdesiat viliek postavených v tradičnom vietnamskom štýle sa tiahne po 1,5 km dlhej pieskovej pláži s naozaj čistým morom.  Aby vilky harmonizovali s prírodou naokolo, ale aj ju chránili, boli na výstavbu použité ekologické materiály. Hotel Six Senses Con Dao dostal mnohé ocenenia za dizajn a ochranu životného prostredia, takže sa tam určite budete cítiť dobre, oddýchnete si pri postupnom splynutí s okolitou prírodou.

Tradičný život vietnamskej kultúry v harmónií s luxusným štýlom oddychu.

 

To nie je len dovolenka.
To je beautiful escape.

odkazy


cena za osobu od 3390 € za 8 dní/7 nocí s raňajkami

Viac informácii

Cena je len orientačná a zahŕňa: letenky, transfery, ubytovanie s uvedenou stravou.
Pre presný výpočet, prosím, kontaktujte tím Dreams Travel, ktorý je tu pre vás.

Ocean View Duplex Villa ( 194 m2 )
Ocean Front Duplex Villa ( 150 m2 )
Ocean Front Deluxe Villa ( 194 m2 )
Ocean Front 2 Bedroom Villa ( 542 m2 )
Ocean View 4 Bedroom Villa ( 671 m2 )
Ocean Front 3 Bedroom Villa ( 542 m2 )
Ocean Front 4 Bedroom Villa ( 645 m2 )

Six Senses Resorts & Spas

V modernej dobe sa každý človek niekam ponáhľa. Six Senses Resorts & Spas ponúka spomalenie a návrat k prírode.

Definíciou ich filozofie je SLOW LIFE:

 

„SUSTAINABLE – LOCAL – ORGANIC – WHOLESOME - LEARNING – INSPIRING – FUN – EXPERIENCES“

Spoločnosť Six Senses je lídrom v podporovaní udržateľného turistického ruchu. Túto filozofiu aktívne šíri aj medzi zákazníkov, dodávateľov a obchodných partnerov.

Od budovania svojich rezortov iba z udržateľných a lokálnych zdrojov (kde to je len možné), až po vysokú kvalitu ich ponuky jedál, ktoré sú z veľkej časti z bioprodukcie. Inovatívne technológie, ktoré spoločnosť často sama vyvíja a aplikuje, prinášajú úžitok životnému prostrediu a zároveň dávajú zákazníkom nové zážitky a poznanie.

Nemenej podstatnou časťou filozofie je podpora lokálnych komunít, kde sa vždy snažia, aby mali čo najväčší prínos z turistického ruchu práve
lokálni ľudia.

Samozrejmosťou pre Six Senses je aj podstatná pomoc ľudom v núdzi, ale aj ohrozeným druhom zvierat.

Svojím pobytom v ich rezortoch tak neposkytujete iba luxusný oddych a zábavu pre seba, ale pomáhate tak zároveň aj ich snahe o lepší svet.