Soneva Kiri Thajsko

Cesta za nedotknutou prírodou

Krásna príroda, čisté more, nedotknutá krajina, špičkové služby, reštaurácia v korunách stromov, kino pod holým nebom a všetko naboso.

 

Vzdialený, ale divoký. Takto charakterizujú Thajčania ostrov Koh Kood, ktorý sa nachádza už blízko hraníc s Kambodžou. Tam nájdete rezort  Soneva Kiri. Na ostrov sa dostanete iba menším súkromným lietadlom a cesta je nádherným vyhliadkovým letom ponad more a zelenú prírodu. Každý návštevník ostrova je osobne vítaný svojím hostiteľom, ktorý mu je počas celého pobytu k dispozícii. Luxusom tu však možno pomenovať aj krásnu pláž s jemným pieskom, kokosový háj, ktorý ju obklopuje a naozaj čisté more. V okolí môžete aj šnorchlovať, potápať sa, ale aj spoznávať samotný ostrov a domorodých obyvateľov, ktorí žijú stále tradičným životom, nezasiahnutým turistickým ruchom. Každý návštevník má po príchode k dispozícii malý elektromobil, s ktorým sa môže premávať po ostrove.

Pýchou ostrova je nedotknutá príroda a nielen čisté, ale aj priateľské prostredie, na ktoré budete mať najlepší výhľad priamo z korún stromov. Ako sa tam dostanete? Rezort ponúka skvelý zážitok – možnosť nechať sa vytiahnuť v malom otvorenom domčeku do korún stromov a tam si vychutnávať špičkové jedlo a pitie. Po dobrom jedle si môžete pozrieť film v kine na jazere pod holým nebom. V ponuke sú aj výlety, z ktorých si nenechajte ujsť návštevu farmy perlorodiek. V rezorte Soneva Kiri sa okrem iného hosťom odporúča chodiť po celý čas naboso. Je to súčasťou filozofie “no news, no shoes”. Pocítite tak opať spojenie so zemou.

„Tento rezort ponúka naozaj životný zážitok. Keď poletíte s ich súkromnou Cessnou až na ich súkromé letisko pri ostrove Koh Kood, budete sa cítiť veľmi výnimočne. Všetko v tomto rezorte je neskutočne nezvyčajné a odporúčam ho ako príležitosť užiť si v živote chvíľu úplného luxusu, ale nádherne zladeného  s nedotknutou prírodou. Chodťe sa určite pozrieť aj do nedaľekej rybárskej osady postavenej nad morom, je to autentický zážitok. Na túto návštevu určite tak skoro nezabudnete.“

Soneva Kiri, Thajsko

To nie je len dovolenka.
To je beautiful escape.

odkazy


cena za osobu od 3 990 € za 8 dní/7 nocí s raňajkami

Viac informácii

Cena je len orientačná a zahŕňa: letenky, transfery, ubytovanie s uvedenou stravou.
Pre presný výpočet, prosím, kontaktujte tím Dreams Travel, ktorý je tu pre vás.

The Eco Villa
Hill Villa Suite ( 448 m2 )
Beach Villa Suite ( 507 m2 )
Cliff Villa Suite ( 482 m2 )
Cliff Villa Suite with Spa ( 598 m2 )
2 Bedroom Beach Villa Suite ( 507 m2 )
2 Bedroom Beach Villa Suite ( 568 m2 )
Junior Beach Retreat ( 617 m2 )
Private Hill Reserve - 4 Bedrooms ( 1211 m2 )
Private Beach Reserve - 5 Bedrooms ( 1845 m2 )
Private Cliff Reserve - 4 Bedrooms ( 1211 m2 )
Private Cliff Reserve - 6 Bedrooms ( 2928 m2 )

Six Senses Resorts & Spas

V modernej dobe sa každý človek niekam ponáhľa. Six Senses Resorts & Spas ponúka spomalenie a návrat k prírode.

Definíciou ich filozofie je SLOW LIFE:

 

„SUSTAINABLE – LOCAL – ORGANIC – WHOLESOME - LEARNING – INSPIRING – FUN – EXPERIENCES“

Spoločnosť Six Senses je lídrom v podporovaní udržateľného turistického ruchu. Túto filozofiu aktívne šíri aj medzi zákazníkov, dodávateľov a obchodných partnerov.

Od budovania svojich rezortov iba z udržateľných a lokálnych zdrojov (kde to je len možné), až po vysokú kvalitu ich ponuky jedál, ktoré sú z veľkej časti z bioprodukcie. Inovatívne technológie, ktoré spoločnosť často sama vyvíja a aplikuje, prinášajú úžitok životnému prostrediu a zároveň dávajú zákazníkom nové zážitky a poznanie.

Nemenej podstatnou časťou filozofie je podpora lokálnych komunít, kde sa vždy snažia, aby mali čo najväčší prínos z turistického ruchu práve
lokálni ľudia.

Samozrejmosťou pre Six Senses je aj podstatná pomoc ľudom v núdzi, ale aj ohrozeným druhom zvierat.

Svojím pobytom v ich rezortoch tak neposkytujete iba luxusný oddych a zábavu pre seba, ale pomáhate tak zároveň aj ich snahe o lepší svet.