Six Senses Zighy Bay Omán

Autentický zážitok drsnej púšte a prekrásnej pláže

Neuveriteľne krásna pláž, architektúra tradičnej ománskej dediny, výhľad na vysoké hory a dlhú slnečnú pláž, maximálny pokoj, rôzne výlety a nezabudnuteľné zážitky.

 

Ak máte chuť zažit niečo autentické, čo ešte stále dýcha atmosférou pôvodného života na Arabskom polostrove, v Zighy Bay v Ománe si to môžete vychutnať naozaj dosýta. Rezort Six Senses Zighy Bay nájdete na severe polostrova Musandam. Na jednej strane vám výhľad z hotela bude zdobiť panoráma mohutných hôr, na druhej nádherná piesková pláž dlhá až 1,6 km.

Na nej sa nachádza súkromný rezort so 79 vilami s vlastným bazénom, kde si môžete vychutnávať slnko, pohodu a nádherný výhľad. Každá budova v rezorte je navrhnutá v architektúre prepojenej s tradičnými prvkami islamskej dediny. Pre tých, ktorí radi spoznávajú nové zákutia, ponúka rezort zaujímavé výlety spojené s potápaním, plavením, návštevou domácich obyvateľov v tradičných dedinách. Zaujímavosťou je, že si môžete vybrať z viacerých dopravných prostriedkov, ktorými sa dostanete z okolitých hôr do rezortu. Jedným z nich je aj paragliding. Navyše, ak vás láka vidieť luxusné mesto Dubaj, je vzdialené iba 160 km od rezortu.

„Toto je miesto, kde budete dokonale ukrytí pred civilizáciou a ochutnáte zo skutočnej Ománskej architektúry aj kuchyne. Vysoké hory a 1,5 km dlhá pláž s jemným, skoro až bielym pieskom sú naozaj fascinujúce. A to nehovorím o samotnej prístupovej ceste, ktorá sa ťahá cez hory a jej prechod s džípom je skutočným zážitkom s nádhernými výhľadmi. Odporúčam vybrať si vilu na pláži, pretože priamy výhľad na more a prístup k moru sú tu skutočnou hodnotou.”

Six Senses Zighy Bay, Omán

To nie je len dovolenka.
To je beautiful escape.

odkazy


cena za osobu od 3 590 € za 8 dní/7 nocí s raňajkami

Viac informácii

Cena je len orientačná a zahŕňa: letenky, transfery, ubytovanie s uvedenou stravou.
Pre presný výpočet, prosím, kontaktujte tím Dreams Travel, ktorý je tu pre vás.

Pool Villa - 1 Bedroom ( 247 m2 )
Spa Pool Villas ( 247 m2 )
Pool Villa Beach Front - 1 Bedroom ( 247 m2 )
Pool Villa Suite - 1 Bedroom with Living Room ( 412 m2 )
Spa Pool Villa Suites ( 412 m2 )
Pool Villa Suite Beach Front - 1 Bedroom ( 412 m2 )
Zighy Pool Villa – 2 Bedrooms ( 334 m2 )
Zighy Spa Pool Villa - 2 Bedrooms ( 334 m2 )
Zighy Pool Villa Suite - 2 Bedrooms with Living Room ( 438 m2 )
Zighy Spa Pool Villa Suite Beachfront - 2 Bedrooms with Living Room ( 438 m2 )
Zighy Pool Villas Suite Beach Front - 2 Bedrooms ( 438 m2 )
Private Retreats ( 1122 m2 )
Private Reserve ( 3000 m2 )

Six Senses Resorts & Spas

V modernej dobe sa každý človek niekam ponáhľa. Six Senses Resorts & Spas ponúka spomalenie a návrat k prírode.

Definíciou ich filozofie je SLOW LIFE:

 

„SUSTAINABLE – LOCAL – ORGANIC – WHOLESOME - LEARNING – INSPIRING – FUN – EXPERIENCES“

Spoločnosť Six Senses je lídrom v podporovaní udržateľného turistického ruchu. Túto filozofiu aktívne šíri aj medzi zákazníkov, dodávateľov a obchodných partnerov.

Od budovania svojich rezortov iba z udržateľných a lokálnych zdrojov (kde to je len možné), až po vysokú kvalitu ich ponuky jedál, ktoré sú z veľkej časti z bioprodukcie. Inovatívne technológie, ktoré spoločnosť často sama vyvíja a aplikuje, prinášajú úžitok životnému prostrediu a zároveň dávajú zákazníkom nové zážitky a poznanie.

Nemenej podstatnou časťou filozofie je podpora lokálnych komunít, kde sa vždy snažia, aby mali čo najväčší prínos z turistického ruchu práve
lokálni ľudia.

Samozrejmosťou pre Six Senses je aj podstatná pomoc ľudom v núdzi, ale aj ohrozeným druhom zvierat.

Svojím pobytom v ich rezortoch tak neposkytujete iba luxusný oddych a zábavu pre seba, ale pomáhate tak zároveň aj ich snahe o lepší svet.