Pangkor Laut Resort Malajzia

Návrat k prírode v pralese

Dva milióny rokov stará džungľa, pekná pláž, trekking pralesom, exotické zvieratá a golfové ihrisko alebo vodné športy.

 

Zaujímavou destináciou je určite aj Malajzia, a to práve preto, lebo ešte nie je preplnená turistami. Tri míle od západného pobrežia, pozdĺž  prielivu Malacca, sa na súkromnom ostrove nachádza hotelový rezort Pangkor Laut postavený v tradičnom malajskom štýle. Jeho hlavnou výhodou je kombinácia 2 milióny rokov starej džungle, na okraji ktorej je postavený, a peknej pláže so smaragdovo zelenou vodou. Aj vďaka nej je v hoteli i jeho okolí skutočne príjemná a pokojná atmosféra.

Ak ste nadšencom prírody, zážitkom pre vás určite bude  trekking  priamo cez tento tropický prales. Môžete si vybrať variant so sprievodcom, ale aj bez neho. Ak chcete  vidieť  divoké zvieratá, vyberte sa cez džungľu úplne sami, snažte sa byť ticho a kráčajte pomaly. Môžete  pozorovať opice, varany či iné divoké zvieratá. Neďaleko rezortu sa nachádza 18-jamkové golfové ihrisko, takže na svoje si prídu aj „golfisti“.  Na výber máte aj z viacero vodných športov, takže  v rezorte Pangkor Laut si vyberie obľúbené trávenie voľného času každý.

„Ak chcete stráviť plážovú dovolenku priamo v 2 milióny rokov starej džungli, tak toto je ten správny rezort. A keď budete mať chuť vidieť v džungli aj divoké zvieratá, choďte na „jungle trek“ sami alebo so sprievodcom. Ale určite južnou trasou, buďte čo najtichšie a vyvarujte sa treku v skupine. Bude to úplne iný zážitok.“

Pangkor Laut Resort, Malajzia

To nie je len dovolenka.
To je beautiful escape.

odkazy


cena za osobu od 2 290 € za 10 dní/9 nocí s raňajkami

Viac informácii

Cena je len orientačná a zahŕňa: letenky, transfery, ubytovanie s uvedenou stravou.
Pre presný výpočet, prosím, kontaktujte tím Dreams Travel, ktorý je tu pre vás.

Spa Villas
Sea Villas
Beach Villas
Hill Villas
Garden Villas
Suria and Purnama Suites
Pavarotti Suite