Six Senses Ninh Van Bay Vietnam

Romantické zážitky v krásnom zálive

Prekrásny záliv, luxusné bývanie s výhľadom na more, veľa možností poznávania skutočného Vietnamu a harmónia s prírodou.

 

Romantický vietnamský rezort Six Senses Ninh Van Bay je miestom, ktoré vás očarí svojou výnimočnou polohou. Nachádza sa v zátoke Ninh Van Bay, ktorá má nádhernú pláž a veľké oblé kamene akoby roztrúsené po oboch okrajoch pláže. Rezort je s citom zasadený do tejto atraktívnej scenérie.

V rezorte si naozaj oddýchnete. Luxusný pokoj vám zaručí bývanie v jednej z 58 súkromných víl s bazénom. Umiestnenie a prírodné materiály ponúkajú harmonické spojenie s prírodou a naozaj unikátny zážitok. Navyše zažijete aj romantiku, ak prenocujete v otvorenej obývačke pod baldachýnom. Krásne dni si môžete spestriť šnorchlovaním, potápaním alebo ochutnávkou bio ovocia a zeleniny priamo zo záhrady patriacej k rezortu či poznávaním krásnej okolitej krajiny, ktorá z veľkej časti ešte nie je preplnená turistami.

„Je to presne také miesto, kde doslova ochutnáte Vietnamu. Je tam krásna dlhá pláž s krištáľovo čistou vodou so zaujímavými veľkými skalami po okrajoch zátoky a nádherné romantické vilky s úplným súkromím. A ak ste už náhodou zabudli, ako sa pestuje a chutí bio ovocie a zelenina, tak určite navštívte ich vlastnú bio záhradu a ochutnajte jedlo pripravené s láskou. A aspoň jednu noc si dajte rozostlať aj posteľ v otvorenej obývačke svojej vily, pod tým baldachýnom je to fakt romantika.“

Six Senses Ninh Van Bay, Vietnam

To nie je len dovolenka.
To je beautiful escape.

odkazy


cena za osobu od 3 390 € za 9 dní/7 nocí s polpenziou

Viac informácii

Cena je len orientačná a zahŕňa: letenky, transfery, ubytovanie s uvedenou stravou.
Pre presný výpočet, prosím, kontaktujte tím Dreams Travel, ktorý je tu pre vás.

Beachfront Pool Villa ( 176 m2 )
2 bedrooms Beachfront Pool Villa ( 207 m2 )
Hill Top Villa ( 158 m2 )
2 bedrooms Hill Top Villa ( 267 m2 )
Water Villa ( 154 m2 )
Rock Villa ( 187 m2 )
Spa Suite Villa ( 164 m2 )
Presidential Villa ( 271 m2 )

Six Senses Resorts & Spas

V modernej dobe sa každý človek niekam ponáhľa. Six Senses Resorts & Spas ponúka spomalenie a návrat k prírode.

Definíciou ich filozofie je SLOW LIFE:

 

„SUSTAINABLE – LOCAL – ORGANIC – WHOLESOME - LEARNING – INSPIRING – FUN – EXPERIENCES“

Spoločnosť Six Senses je lídrom v podporovaní udržateľného turistického ruchu. Túto filozofiu aktívne šíri aj medzi zákazníkov, dodávateľov a obchodných partnerov.

Od budovania svojich rezortov iba z udržateľných a lokálnych zdrojov (kde to je len možné), až po vysokú kvalitu ich ponuky jedál, ktoré sú z veľkej časti z bioprodukcie. Inovatívne technológie, ktoré spoločnosť často sama vyvíja a aplikuje, prinášajú úžitok životnému prostrediu a zároveň dávajú zákazníkom nové zážitky a poznanie.

Nemenej podstatnou časťou filozofie je podpora lokálnych komunít, kde sa vždy snažia, aby mali čo najväčší prínos z turistického ruchu práve
lokálni ľudia.

Samozrejmosťou pre Six Senses je aj podstatná pomoc ľudom v núdzi, ale aj ohrozeným druhom zvierat.

Svojím pobytom v ich rezortoch tak neposkytujete iba luxusný oddych a zábavu pre seba, ale pomáhate tak zároveň aj ich snahe o lepší svet.