Six Senses Con Dao Vietnam

Spojenie vietnamských tradícií a moderného života

Zľava z pobytu 15%!

Zĺava 15% na pobyt!

Akcia platí na pobyty v období: 01.02. – 31.3. 2024

Vietnam už dávnejšie objavil výhodu svojej krásnej krajiny a snaží sa zahraničným turistom  ponúkať služby na svetovej úrovni. Práve  rezort Six Senses Con Dao je miestom, kde sa spája luxus tvorený krásnym dizajnom inšpirovaným tradičnou vietnamskou rybárskou dedinou s luxusom umiestnenia celého rezortu. Prvý päťhviezdičkový hotel v tomto  regióne je totiž včlenený do pokojnej scenérie, a tak si návštevníci môžu užiť ničím nerušený pobyt. Obkolesuje ho panenská príroda, ktorá je už po mnohé roky chráneným národným parkom. Ak sa v správnom čase vyberiete na pláž Hon Bay Canh, dokonca môžete pozorovať korytnačky, ako  sa liahnu a putujú do mora. Určite to bude krásny a nezabudnuteľný zážitok.

Päťdesiat viliek postavených v tradičnom vietnamskom štýle sa tiahne po 1,5 km dlhej pieskovej pláži s naozaj čistým morom.  Aby vilky harmonizovali s prírodou naokolo, ale aj ju chránili, boli na výstavbu použité ekologické materiály. Hotel Six Senses Con Dao dostal mnohé ocenenia za dizajn a ochranu životného prostredia, takže sa tam určite budete cítiť dobre, oddýchnete si pri postupnom splynutí s okolitou prírodou.

Tradičný život vietnamskej kultúry v harmónií s luxusným štýlom oddychu.

 

To nie je len dovolenka.
To je beautiful escape.

odkazy


cena za osobu od 4 990 € za 8 dní/7 nocí s raňajkami

Viac informácii

Cena je len orientačná a zahŕňa: letenky, transfery, ubytovanie s uvedenou stravou.
Pre presný výpočet, prosím, kontaktujte tím Dreams Travel, ktorý je tu pre vás.

Ocean View Duplex Villa ( 194 m2 )
Ocean Front Duplex Villa ( 194 m2 )
Ocean Front Deluxe Villa ( 150 m2 )
Ocean View 3 Bedroom Villa ( 542 m2 )
Ocean Front 3 Bedroom Villa ( 542 m2 )
Ocean View 4 Bedroom Villa ( 671 m2 )
Ocean Front 4 Bedroom Villa ( 671 m2 )

Six Senses Resorts & Spas

Six Senses so svojimi unikátnymi lokalitami a udržateľne postavenými rezortami pomáha ľuďom k opätovnému spojeniu so samým sebou a objaveniu svojho mentálneho, fyzického, spirituálneho a emočného šťastia.

Viac na: 
https://www.sixsenses.com/en/about-us

Nemenej podstatnou časťou filozofie je podpora lokálnych komunít, kde sa vždy snažia, aby mali čo najväčší prínos z turistického ruchu práve
lokálni ľudia.

Samozrejmosťou pre Six Senses je aj podstatná pomoc ľudom v núdzi, ale aj ohrozeným druhom zvierat.

Svojím pobytom v ich rezortoch tak neposkytujete iba luxusný oddych a zábavu pre seba, ale pomáhate tak zároveň aj ich snahe o lepší svet.