Soneva Kiri Thajsko

Cesta za nedotknutou prírodou

30% zľava z pobytu!

30% zľava z pobytu!

Zľava platí na pobyty v období:  08.01. – 15.12.2024
(okrem významných sviatkov)

Krásna príroda, čisté more, nedotknutá krajina, špičkové služby, reštaurácia v korunách stromov, kino pod holým nebom a všetko naboso.

 

Vzdialený, ale divoký. Takto charakterizujú Thajčania ostrov Koh Kood, ktorý sa nachádza už blízko hraníc s Kambodžou. Tam nájdete rezort  Soneva Kiri. Na ostrov sa dostanete iba menším súkromným lietadlom a cesta je nádherným vyhliadkovým letom ponad more a zelenú prírodu. Každý návštevník ostrova je osobne vítaný svojím hostiteľom, ktorý mu je počas celého pobytu k dispozícii. Luxusom tu však možno pomenovať aj krásnu pláž s jemným pieskom, kokosový háj, ktorý ju obklopuje a naozaj čisté more. V okolí môžete aj šnorchlovať, potápať sa, ale aj spoznávať samotný ostrov a domorodých obyvateľov, ktorí žijú stále tradičným životom, nezasiahnutým turistickým ruchom. Každý návštevník má po príchode k dispozícii malý elektromobil, s ktorým sa môže premávať po ostrove.

Pýchou ostrova je nedotknutá príroda a nielen čisté, ale aj priateľské prostredie, na ktoré budete mať najlepší výhľad priamo z korún stromov. Ako sa tam dostanete? Rezort ponúka skvelý zážitok – možnosť nechať sa vytiahnuť v malom otvorenom domčeku do korún stromov a tam si vychutnávať špičkové jedlo a pitie. Po dobrom jedle si môžete pozrieť film v kine na jazere pod holým nebom. V ponuke sú aj výlety, z ktorých si nenechajte ujsť návštevu farmy perlorodiek. V rezorte Soneva Kiri sa okrem iného hosťom odporúča chodiť po celý čas naboso. Je to súčasťou filozofie “no news, no shoes”. Pocítite tak opať spojenie so zemou.

„Tento rezort ponúka naozaj životný zážitok. Keď poletíte s ich súkromnou Cessnou až na ich súkromé letisko pri ostrove Koh Kood, budete sa cítiť veľmi výnimočne. Všetko v tomto rezorte je neskutočne nezvyčajné a odporúčam ho ako príležitosť užiť si v živote chvíľu úplného luxusu, ale nádherne zladeného  s nedotknutou prírodou. Chodťe sa určite pozrieť aj do nedaľekej rybárskej osady postavenej nad morom, je to autentický zážitok. Na túto návštevu určite tak skoro nezabudnete.“

Soneva Kiri, Thajsko

To nie je len dovolenka.
To je beautiful escape.

odkazy


cena za osobu od 7 990 € za 8 dní/7 nocí s raňajkami

Viac informácii

Cena je len orientačná a zahŕňa: letenky, transfery, ubytovanie s uvedenou stravou.
Pre presný výpočet, prosím, kontaktujte tím Dreams Travel, ktorý je tu pre vás.

Bayview Pool Villa Suite ( 464 m2 )
Sunset Ocean View Pool Villa Suite ( 482 m2 )
Beach Pool Villa Suite ( 403 m2 )
2 Bedroom Sunset Ocean View Pool Retreat ( 598 m2 )
2 Bedroom Junior Beach Pool Retreat ( 617 m2 )
3 Bedroom Beach Pool Reserve ( 641 m2 )
4 Bedroom Bayview Pool Reserve ( 1211 m2 )
4 Bedroom Sunset Ocean View Pool Reserve ( 1211 m2 )
5 Bedroom Bayview Pool Reserve ( 1845 m2 )
5 Bedroom Sunset Ocean View Pool Reserve ( 1845 m2 )
5 Bedroom Beach Pool Reserve ( 1845 m2 )

Six Senses Resorts & Spas

Six Senses so svojimi unikátnymi lokalitami a udržateľne postavenými rezortami pomáha ľuďom k opätovnému spojeniu so samým sebou a objaveniu svojho mentálneho, fyzického, spirituálneho a emočného šťastia.

Viac na: 
https://www.sixsenses.com/en/about-us

Nemenej podstatnou časťou filozofie je podpora lokálnych komunít, kde sa vždy snažia, aby mali čo najväčší prínos z turistického ruchu práve
lokálni ľudia.

Samozrejmosťou pre Six Senses je aj podstatná pomoc ľudom v núdzi, ale aj ohrozeným druhom zvierat.

Svojím pobytom v ich rezortoch tak neposkytujete iba luxusný oddych a zábavu pre seba, ale pomáhate tak zároveň aj ich snahe o lepší svet.