Gili Lankanfushi Maledivy

Malé miesto s veľkým srdcom

Nádherný dizajn v súlade s prírodou, služby na najvyššej úrovni, priateľskí hostitelia, vlastné bývanie priamo na vode, čokoládová jaskyňa a vína z celého sveta.

 

Na jednom z najmenších ostrovov patriacich k Maledivám, ale priamo na jednej z jeho najväčších lagún sa nachádza rezort Gili Lankanfushi. Riadi sa heslom „Intelligent Luxury“ a my môžeme potvrdiť, že tu zažijete naozaj luxusný pobyt, na ktorom nie je  dôležitým prvkom len krásny naturálny dizajn alebo súlad s prírodou, ale aj špičkové služby poskytované so srdcom, a možnosť oddychu i uvoľnenia sa v úplnom súkromí.

Preto k rezortu patrí iba 45 romantických víl postavených priamo na vode, kde si hostia môžu užívať pokoj s výhľadom na tyrkysovú vodu čistého Indického oceánu. Pre najnáročnejších hostí je pripravená privátna rezervácia, ktorú možno navštíviť iba motorovým člnom a bežní návštevníci k nej nemajú prístup. V Gili Lankanfushi môže človek splynúť s prírodou, priamo z terasy pozorovať podmorský svet a užívať si voľné dni, ako sa patrí. Na svoje si prídu aj chuťové poháriky, keďže v rezorte sa nachádza čokoládová jaskyňa s veľkým výberom domácej čokolády.Okrem sladkostí tam však nájdete aj exkluzívnu vínnu pivnicu s viac ako 300 druhmi vína.

„Obrovská tyrkysová lagúna a skutočne romantické vily nad vodou, to je neskutočná krása. A všetko je nádherne zladené s prírodou. Ak budete mať chuť, požičajte si kajak a spravte si malý výlet na maličký ostrov s jednou palmou na okraji lagúny. Práve tam sú miesta na najkrajšie šnorchlovanie v blízkosti ostrova. Je to skrátka romantika, romantika a romantika.“

Gili Lankanfushi, Maledivy

To nie je len dovolenka.
To je beautiful escape.

odkazy


cena za osobu od 3490 € za 9 dní/7 nocí s polpenziou

Viac informácii

Cena je len orientačná a zahŕňa: letenky, transfery, ubytovanie s uvedenou stravou.
Pre presný výpočet, prosím, kontaktujte tím Dreams Travel, ktorý je tu pre vás.

Villa Suites ( 210 m2 )
Residences ( 250 m2 )
Crusoe Residences ( 250 m2 )
Private Reserve ( 1400 m2 )