Four Seasons Landaa Giraavaru Maledivy

Na návšteve u Robinsona

Aké máte pozadie na vašom počítači? Ak raz navštívite „robinsonovský“ rezort Four Seasons Landaa Giraavaru, určite ho rýchlo vymeníte za fotografiu z tohto miesta. Pláž ako zo sna, plná  bujnej vegetácie, s čistým bielym pieskom a tyrkysovou vodou. Okolo tohto všetkého sa tiahne koralový útes, ktorý  je jeden z najkrajších na Maldivách. Toto miesto si určite zamilujete. Budete sa tu cítiť ako Robinson Crusoe na opustenom ostrove  – až na jeden malý detail, že vy budete mať poruke všetko, čo patrí k luxusnému rezortu.

Presvedčíte sa o tom v súkromných romantických vilách postavených v súlade s prírodou, ktoré sú obkolesené  tropickou zeleňou, a tak zaručujú ozajstné súkromie a pokoj. Oddýchnuť si môžete aj od topánok, keďže sa na ostrove odporúča všade chodiť naboso. Navyše tu prírodu môžete nielen vidieť, ale aj ochutnať. To preto, lebo k rezortu patria aj krásna organická záhrada a reštaurácie, kde vám ponúknu iba čerstvé a často organické jedlo priamo z ostrova. Ak chcete spraviť niečo pre svoje zdravie, môžete návšteviť špičkové Ajurvédske kúpele a kliniku. A pre zábavu si užite večerné chvíle pri filme v kine priamo pod holým nebom.

Nádherná pláž, tropická vegetácia, tyrkysové more, krásne koraly a špičkové Ajurvédske kúpele a klinika. Navyše aj nádherné romantické ubytovanie, kino pod holým nebom a reštaurácie s čerstvou organickou stravou.

To nie je len dovolenka.
To je beautiful escape.

odkazy


cena za osobu od 5 590 € za 9 dní/7 nocí s polpenziou

Viac informácii

Cena je len orientačná a zahŕňa: letenky, transfery, ubytovanie s uvedenou stravou.
Pre presný výpočet, prosím, kontaktujte tím Dreams Travel, ktorý je tu pre vás.