Six Senses Zil Pasyon Seychely

Tropický raj na zemi

Chcete si oddýchnuť od ľudí a vidieť jednu z najkrajších pláží sveta? Chcete chodiť bosý, neformálne oblečený a chcete byť sebou samými? Práve pre vás je  tropický rezort Six Senses Zil Pasyon to pravé. Na súkromnom ostrove s vlastným heliportom nájdete skutočný pokoj a miesto na oddych. Bývanie
v jednej z luxusných víl zaručuje kúsok vlastného sveta, odrezaného od ruchu civilizácie. Zároveň všetky prvky moderného luxusu nájdete poruke. Mimo iné si môžete užiť jednu z troch nádherných privátnych pláží, tyrkysové more plné života, špičkové kulinárske zážitky zo superčerstvých surovín, ale aj krásny západ slnka.

Navyše máte možnosť vyskúšať  veľa rôznych športových aktivít, a to napríklad potápanie a šnorchlovanie, môžete sa vydať na výlet na kajakoch, alebo si chytiť v mori vlastnú večeru – ryby a iné morské špeciality, ktorých tu v oceáne žije naozaj veľa. V rezorte Six Senses Zil Pasyon nájdete skutočný tropický raj s tou najkrajšou prírodou, ktorú Indický oceán ponúka.

Biela pláž, tyrkysové more, farebný podmorský svet a nádherný únik od rušnej civilizácie na tropickom ostrove.

 

To nie je len dovolenka.
To je beautiful escape.

odkazy


cena za osobu od 6290 € za 8 dní/7 nocí s raňajkami

Viac informácii

Cena je len orientačná a zahŕňa: letenky, transfery, ubytovanie s uvedenou stravou.
Pre presný výpočet, prosím, kontaktujte tím Dreams Travel, ktorý je tu pre vás.

HIDEAWAY POOL VILLA
PANORAMA POOL VILLA
OCEANFRONT POOL VILLA
PASYON POOL VILLA
TWO-BEDROOM POOL VILLA
THREE-BEDROOM RESIDENCE
FOUR-BEDROOM RESIDENCE

Six Senses Resorts & Spas

Six Senses so svojimi unikátnymi lokalitami a udržateľne postavenými rezortami pomáha ľuďom k opätovnému spojeniu so samým sebou a objaveniu svojho mentálneho, fyzického, spirituálneho a emočného šťastia.

Viac na: 
https://www.sixsenses.com/en/about-us

Nemenej podstatnou časťou filozofie je podpora lokálnych komunít, kde sa vždy snažia, aby mali čo najväčší prínos z turistického ruchu práve
lokálni ľudia.

Samozrejmosťou pre Six Senses je aj podstatná pomoc ľudom v núdzi, ale aj ohrozeným druhom zvierat.

Svojím pobytom v ich rezortoch tak neposkytujete iba luxusný oddych a zábavu pre seba, ale pomáhate tak zároveň aj ich snahe o lepší svet.