Alila Ubud Bali (Indonézia)

V srdci tropickej džungle

Komfort v tropickej džungli, sopečné hory, veselé opice a netradičná kultúra.

 

Zabudnite na stereotyp, rutinu a obohrané pesničky. Ak chcete zažiť niečo naozaj iné a netradičné, na exotickom ostrove Bali je miesto ako stvorené pre vás – unikátny rezort Alila Ubud. Tento hotelový areál sa nachádza priamo v srdci tropickej džungle, medzi sopečnými horami a nad údolím rieky Ayung. S vlastnými chodníčkami, zelenými terasami a súkromnými záhradami má rozlohu dediny, avšak skrytý v pralese si ponecháva pokojnú a ničím nerušenú atmosféru. Jedinými návštevníkmi, ktorí sa vám môžu zdať hluční a drzí, sú veselé opice, ktoré sa neboja prísť až na váš balkón.

Netradičné zážitky a kontakt s nepoznanou kultúrou však na vás čakajú aj v meste Ubud – len 5 km od rezortu. Môžete tam navštíviť rôzne galérie, múzeá alebo divadlá, festivaly a tanečné aj hudobné vystúpenia. Ak vás láka adrenalín, aj pre vás sa v okolí Alila Ubud nájde to pravé. Túra na sopku, dedina Kintamani, horské jazero Batur alebo svetoznáma Slonia jaskyňa. Zažijete tam pravé dobrodružstvo, ktoré môžete vystriedať pokojným relaxom pri štýlových bazénoch ocenených viacerými cenami za dizajn. Započúvajte sa do zvukov pralesa a užite si hlboký

„Ak ste ešte nikdy nespali v skutočnej tropickej džungli, tento rezort vám to ponúka. Len musíte byť pripravení na to, že na terase sa neoplatí nechávať raňajky, lebo opice budú možno rýchlejšie ako vy. A sú to ešte stále divoké opice, vo svojom životnom prostredí a vy ste na návšteve u nich. Prosím nezabúdajte na to.“

Alila Ubud, Bali

To nie je len dovolenka.
To je beautiful escape.

odkazy


cena za osobu od 1590 € za 10 dní/9 nocí s raňajkami

Viac informácii

Cena je len orientačná a zahŕňa: letenky, transfery, ubytovanie s uvedenou stravou.
Pre presný výpočet, prosím, kontaktujte tím Dreams Travel, ktorý je tu pre vás.

Deluxe Rooms
Superior Rooms
Valley Villas
Pool Villas

Alila

Štýl, vysoká úroveň komfortu a priateľská atmosféra, to sú základné znaky luxusnyých hotelových rezortov spoločnosti Alila. Prihliadajú na ochranu životného prostredia a snažia sa, aby mal z pobytu v rezorte každý  hosť unikátny zážitok.

 

Ich filozofiou je heslo „surprisingly different”, ktoré hovorí o prekvapivo inom prístupe. Luxusný vzhľad, ale pritom srdečný prístup vie návštevníkov naozaj milo prekvapiť.