The Romanos, a luxury collection resort Grécko

Kaleidoskop farieb a života

Podmanivé more, golfové ihrisko, štýlová architektúra hotela a krásne pláže.

 

Región Messinia na juhozápade polostrova Peloponéz  je vďaka svojej polohe jedným z prvých miest Európy, kam sa po zime vracajú sťahovavé vtáky. A dobre vedia, prečo sa sem ponáhľať čo najskôr. Umiestnený v rámci komplexu Costa Navarino, medzi olivovými hájmi v Iónskom mori, vytvára rezort osobité prostredie na meditáciu a radosť zo života.
V apartmánoch s unikátnym dizajnom pocítite, ako ľahko sa dá skombinovať luxus a pohostinnosť.

Ak radi objavujete neznáme zákutia, v okolitej prírode si prídete na svoje. V lagúne Gialova môžete zazrieť ojedinelého afrického chameleóna, v mori zasa delfína skákavého, alebo tuleňa. Oddýchnete si pri súkromnom bazéne, alebo rôznych športoch. Určite vyskúšajte kúpeľné procedúry založené na starovekých poznatkoch. Kto rád nakupuje, ocení množstvo obchodov, napríklad s bio suvenírmi. Pokiaľ bude volanie prírody stále silnejšie, počúvnite ho a prejdite sa bosí po pláži s jemným pieskom. Spolu s výhľadom na ostrovy v mori bude vychádzka balzamom nielen pre vaše chodidlá, ale aj pre dušu.

„Dlhá piesočná pláž, luxusné ubytovanie, krásna príroda a široké možnosti zábavy vrátane golfu. Ideálna kombinácia všetkého, o čom snívajú aktívni ľudia.“

The Romanos, Costa Navarino, Grécko

To nie je len dovolenka.
To je beautiful escape.

odkazy


cena za osobu od 1590 € za 8 dní/7 nocí s raňajkami

Viac informácii

Cena je len orientačná a zahŕňa: letenky, transfery, ubytovanie s uvedenou stravou.
Pre presný výpočet, prosím, kontaktujte tím Dreams Travel, ktorý je tu pre vás.

Deluxe Rooms
Infinity Rooms
Grand Suites
Grand Infinity Suites
Master Infinity Villa
Ithomi & Sapienza Villa
Koroni Royal Villa

Costa Navarino

Cítia silný záväzok – záväzok voči spoločenskej zodpovednosti. Rezorty sú v harmónii s panenskou prírodou a lokálnymi komunitami. Spoločnosť poháňa úprimná túžba zveľaďovať región Messina, zachovávať jej prírodnú krásu a kultúrne dedičstvo.

Vďaka tomu si môžete dopriať služby špičkového rezortu v málo zastavanej oblasti so širokým záberom aktivít a jedinečných zážitkov pre deti aj dospelých.