Banyan Tree Samui Thajsko

Oáza pokoja uprostred rušného ostrova

Súkromie a príroda, pokoj, ticho a komfort, ale aj ochutnávka lokálneho života a zážitky na cestách.

 

Rezort Banyan Tree Samui sa nachádza na východe známeho ostrova Koh Samui na kopcovitom výbežku s bujnou vegetáciou a najkrajšou plážou na Samui. Práve zelené rastliny, stromy a palmy tvoria príjemnú džungľu a zaručujú návštevníkom luxusný pokoj. V jednej z malého množstva víl si vychutnáte pravé súkromie so starostlivosťou osobného hostiteľa. Ak si chcete vychutnať aj dychberúci výhľad na more, na výber máte aj vily s výhľadom na oceán.

Určite sa vyberte na prehliadku ostrova. Okrem auta, motorky alebo vlastných nôh však pravdepodobne najviac zábavy prinesie výlet na slonovi. Aj keď sa na ostrove nachádzajú kvalitné cesty, jazda  na slonovi cez kokosové háje alebo džungľu je podstatne unikátnejší zážitok. Ak vás omrzí pevnina, môžete ísť na výlet na lodi, odkiaľ budete mať prekrásny výhľad. Pre milovníkov zábavy alebo nakupovania je na ostrove veľa miest, kde sa dá stráviť večer.

„Toto miesto je kombinácia úplného súkromia, krásnej tropickej zelene a možností poznávať a zabávať sa na jednom mieste. V rezorte je úplný pokoj, ale Koh Samui je inak celkom rušný ostrov. Rezort má veľmi peknú malú pláž s tyrkysovou vodou. Vyskúšajte reštauráciu „Saffron“, ktorá je veľmi známa a je odtiaľ krásny výhľad. Je to naozaj romantika.“

Banyan Tree Samui, Thajsko

To nie je len dovolenka.
To je beautiful escape.

odkazy


cena za osobu od 3 190 € za 8 dní/7 nocí s raňajkami

Viac informácii

Cena je len orientačná a zahŕňa: letenky, transfery, ubytovanie s uvedenou stravou.
Pre presný výpočet, prosím, kontaktujte tím Dreams Travel, ktorý je tu pre vás.

DELUXE POOL VILLA
PARTIAL OCEAN VIEW POOL VILLA
OCEAN VIEW POOL VILLA
SPA SANCTUARY POOL VILLA
HORIZON HILLCREST POOL VILLA
ROYAL BANYAN OCEAN POOL VILLA
FAMILY DELUXE POOL VILLA
FAMILY OCEAN POOL VILLA
PRESIDENTIAL POOL VILLA